Teslimat ve İade Bilgileri

Teslimat Saatleri

Teslimatlarımız 09.00-21.00 saatleri arasıdır. Sitemizden 365 gün çiçek gönderebilirsiniz. Pazar günleri açığız.

Siparişi Alıcıya Ulaşacağı Süre:

Aynı gün teslimatlar için son sipariş verme saati 16.00 dır. Siparişiniz gideceği uzaklığa bağlı olarak 30 dakika ile 2 saat arasında yerine ulaşır.
1) Bazen alıcı adreste bulunamadığında çiçek siparişleri konutlarda kapı komşularına veya kapıcıya, işyerlerinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine bırakılmaktadır. 
2) Bazı kurumaların (hastane, işyeri ve askeri bölgelerin) kendine has kuralları nedeniyle odadaki/kattaki kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Gerektiğinde siparişiniz buralardaki görevli kişilere teslim edilebilmektedir. 
Ekstra Nakliye Ücreti
Adres veya teslim zamanını değiştirmek,
Eğer siparişleriniz hazırlanmamış ve yola çıkmamış ise adres veya teslim tarihini değiştirebilirsiniz.

  • Şirketimiz, sipariş verene karşı o an en fazla sipariş verilen ürün bedeli kadar sorumludur. 
  • Ankara mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir. 
  • Bu sitede belirtilen taahhütler yerine getirilmediği hallerde müşteri/satıcının dava etme yetkisi doğar. 

Alıcı Adresinde Bulunamaz İse;

Şehiriçi siparişlerinizin yerine ulaşması için ilave bir ücret alınmamaktadır. (Talep ettiğiniz ekstra sipariş saatleri dışındaki siparişler hariç).Şehirdışı ilçelere uzaklığa bağlı ek ulaşım ücreti alınmaktadır.

Ürünlerin Garantisi

Tüm ürünler günlük mezat çiçekleri olup şirketimizin tazelik garantisi altındadır. Ürünlerden bazıları mevsimsel nedenlerden ve stok sayılarından dolayı şirketimizin ve anlaşmalı çiçekçilerimizin benzer ancak aynı kalite ve değerde değişik ürün/renk kullanma hakkı saklıdır.

Siparişin İptali

Çiçek canlı bir ürün olduğundan iadesi mümkün değildir. Siparişiz hazırlanmamış veya yola çıkmamışsa iptal edilebilir, sadece teslimatın şirketimizden kaynaklanan bir nedenle zamanında yerine ulaşmaması durumunda sipariş iptal edilmesi mümkündür. Kargo veya postadan doğacak gecikmeler bu uygulamanın dışında tutulmuştur.

KANUNİ HAKKIMIZ / HAKLARINIZ

Bu siteden çiçek siparişi verildiğinde müşteri ile ihtilaf durumunda;

Müşteri sipariş verdiğinde bu maddelerde belirtilen koşul/kuralları kabul etmiş sayılır!